basket.jpg, 6,9kB Nákupní košík Položky: 0 ks Cena: 0,-Kč
vehar@vehar.cz +420 548 212 181

Repase baterií

REPASE BATERIÍ A AKU-PACKŮ

 

 

Životnost akumulátorových baterií v poslední době v souvislosti se zdokonalením výrobního postupu vzrostla. Nicméně každá baterie jednou doslouží a vyvstává otázka, jak ekologicky naložit s původní baterií a pokud možno bez vyšších nákladů získat nový zdroj. Právě v takové situaci je velice výhodné využít repase baterií - opravy. Nabízíme repase takřka všech druhů baterií a to s náklady ve výši kolem  50 % ceny nové baterie. Díky možnosti volby požadované kapacity je navíc nyní možné zvýšit kapacitu repasovaných baterií oproti původní hodnotě. Opravená baterie má tak stejné parametry jako akumulátor nový, v mnoha případech dokonce svou životností a kapacitou nový akumulátor ještě převyšuje.

 

Kterých akumulátorových baterií se tedy případná možnost repase týká?  Repase zahrnují skutečně téměř kompletní sortiment standardně vyráběných baterií a akumulátorů

- počínaje NiCd a NiMH akumulátorovými bateriemi používanými do ručního nářadí, přenosných telefonů, měřicích a regulačních zařízení, přes drobné domácí elektrospotřebiče,hračky, radiostanice, až po zdroje starších notebooků a videokamer. Repase akumulátoru je prováděna výměnou všech článků v baterii a zapouzdřením do původního obalu nebo do smršťovací fólie. Po bezplatné konzultaci je možné vyrobit i zcela nový typ baterie, který bude přesně vyhovovat požadavkům zákazníka,a to svými elektrotechnickými charakteristikami (kapacitou, nabíjením, vybíjením), rozměrem, tvarem, typem vývodů či mechanickou a klimatickou odolností.

Postup pro objednávku repase aku packů nebo výroby nové akumulátorové sestavy:

• Doručte akumulátory určené k repasi osobně

• Po obdržení  Vám na Vaši žádost sdělíme cenu výroby repase akumulátoru.

• Repasovaný akumulátor si můžete vyzvednout osobně nebo Vám ho zašleme na dobírku obchodním balíkem.

 

ZREPASUJEME VÁM STAROU
...akumulátorovou baterii

značek

Bosch, Makita, Narex, DeWalt, Black&Decker, Metabo, Hilti,
AEG, Hitachi, Panasonic, Milwaukee, Atlas, Skil, Ryobi, ....