Úvod >> Ruční mytí a čištění interiérů
ikona

Ruční mytí a čištění interiérů

Ruční mytí a čištění interiérů

Popis služby
Služba zahrnuje: ruční mytí karoserie a čištění interiérů

Přednost služby

Kvalitní ruční mytí celého vozidla a čištění interiéru za použití značkové autokosmetiky od firmy den Braven, určené speciálně pro konkrétní část vozidla.

Přínos pro zákazníka

Perfektně umyté a vyčištěné vozidlo bude působit profesionálně a bude zanechávat pocit luxusu. Navíc uspoříte drahocenný čas, který lze využít efektivněji.

Popis
Služba "Ruční mytí automobilů" sestává z této nabídky jednotlivých služeb:

Ruční mytí karoserie - kompletní služba


Služba zahrnuje: mytí celé karoserie tlakovou vodou včetně podběhů, prahů, sloupků a hran dveří. Dále odstranění asfaltových skvrn, čištění litých disků, ruční mytí karoserie, světlometů, hran dveří, sloupků a prahů šamponem. Služba dále zahrnuje následný oplach karoserie tlakovou vodou, vysušení karoserie jelenicí včetně vyleštění všech skleněných výplní, voskování karoserie nebo renovace laku pomocí speciální autokosmetiky a ošetření vnitřních i venkovních plastů včetně ošetření bočnice pneu.

Čištění interiéru - kompletní služba

Služba zahrnuje: vysátí sedadel, podlahy vozidla, zavazadlového prostou a prostoru pod sedadly, mytí palubní desky a její konzervace, mytí a konzervace všech plastových a kožených výplní. Dále služba zahrnuje mytí a ošetření gumových podlahových koberečků a mytí a vyleštění všech skleněných výplní.

 

O cenách se informujte na prodejně firmy VEHAR service.

 

POTŘEBUJETE NOVOU AUTOBATERII, NOVÉ
PNEUMATIKY NEBO DISKY KOL? NAVŠTIVTE
NÁŠ E-SHOP A V NAŠEM SERVISU VAM VŠE
ODBORNĚ NAMONTUJEME.
přejít do obchodu
vehar