Úvod >> Výměna oleje a servisní prohlídky
ikona

Výměna oleje a servisní prohlídky

Výměna oleje a periodické servisní prohlídky

Popis služby

Výměna motorového oleje včetně filtru, ekologické likvidace upotřebeného oleje a periodické servisní prohlídky u osobních vozidel. Nastavení servisních intervalů pomocí nejmodernější diagnostiky DELPHI.

Přednost služby

Použití značkového oleje, veškerých filtrů popřípadě náhradních dílů v příznivé cenové relaci a to pro všechny typy motorů a osobních vozidel.

Přínos pro zákazníka

Výměna provedená v našem servisu zbavuje zákazníka povinnosti ekologické likvidace, kvalitní motorový olej zvyšuje životnost motoru.

Popis

Motorový olej má podstatný vliv na životnost a stav motoru vozidla. Navíc má nezanedbatelný vliv i na úsporu provozních nákladů a to jak přímo v podobě menší spotřeby pohonných hmot, tak i nepřímo minimalizací rizika nákladných oprav z důvodu nadměrného předčasného opotřebení pohonné jednotky. Musí splňovat celou řadu vlastností. Především musí dobře ulpívat na mazaném povrchu, musí odvádět vznikající třecí a provozní teplo, musí chránit kovové i nekovové části motoru před korozí. Za studena nesmí být moc hustý, aby byl schopen v co nejkratším čase dosáhnout všech mazaných míst. Za tepla zase nesmí být moc řídký, aby byl schopen na mazaných místech udržet stabilní olejový film. Z těchto důvodů je velmi důležité dodržovat termíny výměny doporučené výrobcem vozidla, po ujetí určitého počtu km.

 

O cenách se informujte na prodejně firmy VEHAR service.

POTŘEBUJETE NOVOU AUTOBATERII, NOVÉ
PNEUMATIKY NEBO DISKY KOL? NAVŠTIVTE
NÁŠ E-SHOP A V NAŠEM SERVISU VAM VŠE
ODBORNĚ NAMONTUJEME.
přejít do obchodu
vehar